Represented

Represented by JEP Sports Management

Our represented

Pere Costa García

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1976-11-06
Nationality: España
Last team: Sin Club

Carlos Monzonís Zorrilla

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1997-02-14
Nationality: España
Last team: Hospitalet CE

Gert Paul Schalper Sepúlveda

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1993-05-07
Nationality: España
Last team: Juventud Torremolinos C.F

Toni Camacho Amador

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1974-12-03
Nationality: España
Last team: Sin Club

Teodoro Bartolome Fernandez Herruzo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1960-04-01
Nationality: España
Last team: Sin Club

Jaime Guijarro Colomina

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1993-01-01
Nationality: España
Last team: Sin Club

Germán Rodríguez Rodríguez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-06-28
Nationality: España
Last team: Sin Club

Antonio Jesús Morales Martínez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1988-06-22
Nationality: España
Last team: Sin Club

Pablo Pérez-Lanzarote Garrido

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1994-09-06
Nationality: España
Last team: Levante UD

Gerard Aubi Gomez-Pimpollo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1993-04-27
Nationality: España
Last team: Sin Club

Lucas Gonzalo Lo Gioco

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1983-02-17
Nationality: Argentina
Last team:

Sergi Reyes Pérez

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1981-04-24
Nationality: España
Last team: Sin Club

Pablo Manuel Agenjo Rua

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1972-08-24
Nationality: España
Last team: Agencia JEP Sports

Ruben Rodríguez Tinaquero

Position: Entrenador scouting
Titration: Nivel III
Birthdate: 1987-10-20
Nationality: España
Last team: Real Valladolid

Pol Corpas Cuatrecasas

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1996-08-15
Nationality: España
Last team: Aro CE

Borja Cabello Grande

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1988-09-17
Nationality: España
Last team: Gernika

Yean Carlos Goldstein Sangronis

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 0000-00-00
Nationality: Venezuela
Last team: Portuguesa CF

Ignacio Lobo García

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1987-10-18
Nationality: España
Last team: Sin Club

Pablo Grandes Melgarejo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1986-10-14
Nationality: España
Last team: Cádiz CF

Emilio Morillo Fernández

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1972-08-11
Nationality: España
Last team: F.C. AÑOVER DE TAJO

Victor Manuel Pazos Recarey

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 0000-00-00
Nationality: España
Last team: Sin Club

Joan Rey Martínez

Position: Entrenador físico
Titration: Nivel I
Birthdate: 1993-06-14
Nationality: España
Last team: Sin Club

Manuel Jesús Leal Alcántara

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-06-28
Nationality: España
Last team: Sin Club

Eduardo Lomas Pena

Position: Director técnico
Titration: Nivel II
Birthdate: 1988-02-09
Nationality: España
Last team: Juventus Football Club

Eugenio Mancha Sánchez de León

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1982-12-06
Nationality: España
Last team: Deportivo Sur Loranca

Carlos Santiso Manrique

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1990-02-26
Nationality: España
Last team: Real Madrid

Luis Fernando Vásquez Múnera

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-01-19
Nationality: Colombia
Last team: COMFENALCO

Alfredo Rafael Galvan Rosales

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1982-05-04
Nationality: España
Last team: CD Bañaderos

Francisco José Ferreiro Molina

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1988-02-17
Nationality: España
Last team: Fundación Rayo Vallecano

Pascual José Urban Valero

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1986-04-19
Nationality: España
Last team: Marcet

Tomas Grover

Position: Entrenador auxiliar
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-05-09
Nationality: Brasil
Last team: Boca Juniors

Juan José Montalba González

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1974-07-12
Nationality: España
Last team: Sotavento

Rufino Bernales Francia

Position: Director técnico
Titration: Nivel II
Birthdate: 1952-04-29
Nationality: Perú
Last team: Federación Peruana de Futbol

Xavier Cogollos Fernández

Position: Entrenador auxiliar
Titration: Nivel III
Birthdate: 1994-12-13
Nationality: España
Last team: Sin Club

Óscar Felipe Larralde

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-12-28
Nationality: España
Last team: Sin Club

Jose Luis Díaz Herrera

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1952-09-08
Nationality: España
Last team: Sin Club

Santiago Vieitez Méndez

Position: Entrenador scouting
Titration: Nivel II
Birthdate: 1991-04-23
Nationality: España
Last team: Coruxo F.C

Antonio López Romero

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1987-05-11
Nationality: España
Last team: Sin Club

Fabián Andrés Ruiz

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1972-01-24
Nationality: Argentina
Last team: Sin Club

Andoni Arrien Ugarte

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1984-06-26
Nationality: España
Last team: CD Berriz

Israel Romero Fuentes

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1984-04-04
Nationality: España
Last team: Arcos CF

Jose Quereda Pirri

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1972-08-02
Nationality: España
Last team:

Alexis Sánchez López

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1986-11-15
Nationality: España
Last team:

Jaime Rodado Villar

Position: Entrenador scouting
Titration: Nivel II
Birthdate: 1984-09-10
Nationality: España
Last team: C.F. Fuenlabrada

Juan Carlos García Fernández

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-09-29
Nationality: España
Last team: Sin Club

Lorenzo Guzmán Cabañas Ayala

Position: Director técnico
Titration: Nivel II
Birthdate: 1979-08-10
Nationality: Paraguay
Last team: Reserva del Club Atlético

Josu Imanol Julián Fandiño

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1981-12-20
Nationality: España
Last team: FC Barcelona escola

JOSE MIGUEL ZÚÑIGA MARTIARENA

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1962-08-21
Nationality: España
Last team: Sin club

Rubén Ciraolo

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1961-12-08
Nationality: Argentina
Last team: Unió Benetússer Favara C.F.

José Rafael Clarí Rubio

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1966-09-28
Nationality: España
Last team: Sin Club

Jorge Vanegas Peralta

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-12-16
Nationality: Colombia
Last team: UNIVERSIDAD ECCI

Salado Trigo Ruperto

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1992-02-27
Nationality: España
Last team: CMD San Juan

Benjamín Armas del Rosario

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-04-18
Nationality: España
Last team: Arucas CF

Xavi Vidal Sociago

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1975-01-09
Nationality: España
Last team: Sin Club

Miquel Muñoz Márquez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1982-06-07
Nationality: España
Last team: AEC Manlleu

Raúl Riffo Carrillo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-04-01
Nationality: Chile
Last team: Sin Club

Mario Seguido Sánchez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1988-06-01
Nationality: España
Last team: Atlético de Madrid

Manuel Puche Aranzana

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1983-09-05
Nationality: España
Last team: Sin Club

Javier De la Guardia

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1989-07-10
Nationality: España
Last team: Sin Club

Sebastián Núñez Rojas

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1982-03-13
Nationality: Chile
Last team: Sin Club

Iván Trujillo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-10-18
Nationality: España
Last team: Club Deportivo Lucero Linces

Jacinto Ramón Elizeche Ozuna

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1958-11-11
Nationality: Paraguay
Last team: Sin Club

Marcos Barriga de Lopez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1982-12-01
Nationality: España
Last team: Er Shi Fu Xiao Shanghái

Joseba Aguado

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-06-09
Nationality: España
Last team:

Nino Lema Mejuto

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1964-09-12
Nationality: España
Last team: Sin Club

Jesús Mariano Angoy Gil

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1996-05-22
Nationality: España
Last team: Sin Club

Guillermo Almada

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-06-18
Nationality: Uruguay
Last team: Barcelona

Juan Andrés Sarulyte

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1962-04-18
Nationality: Argentina
Last team: CD ATLETICO MARTE

Fernando "Nando" Martínez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1967-05-31
Nationality: España
Last team: Sin Club

Juan Carlos Eguiguren Arrasate

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1961-11-21
Nationality: España
Last team: Sin Club

Jordi Freixa Costa

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-11-08
Nationality: España
Last team: Aro CE

Reinaldo Rueda

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1957-04-16
Nationality: Colombia
Last team: Atlético Nacional

Miguel Angel Muñoz Lozano

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1964-09-23
Nationality: España
Last team: Sin Club

Víctor Barbado Guijarro

Position: Director técnico
Titration: Nivel II
Birthdate: 1987-03-17
Nationality: España
Last team: Motril CF

José Ángel Vázquez Oliveira

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-12-23
Nationality: España
Last team: Selección regional Galicia Sub16

Manuel Ruiz Pérez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1962-12-03
Nationality: España
Last team:

Juan Sabas Huertas Lorente

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1967-04-13
Nationality: España
Last team: U.D. San Sebastián de los Reyes

José María Jiménez González

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1979-06-11
Nationality: España
Last team: AEill cerdanyola

Rubén Domínguez Borreguero

Position: Entrenador físico
Titration: Nivel I
Birthdate: 1983-04-28
Nationality: España
Last team: Sin Club

Iñaki Descarga Retegui

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-08-25
Nationality: España
Last team: Sin Club

Juan Manuel Pavón Domínguez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-02-15
Nationality: España
Last team: RCD Huelva

Gustavo Daniel Israel

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1967-01-28
Nationality: Uruguay
Last team: Pioneros

Alfredo Carlos González Machado

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-08-13
Nationality: Uruguay
Last team: Sin Club

Ricardo Lopez

Position: Entrenador de porteros
Titration: Nivel III
Birthdate: 1971-12-30
Nationality: España
Last team: Brujas

Emmanuel Amunike

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-12-25
Nationality: Nigeria
Last team: Julius Berger FC

Lucas González Vélez

Position: Entrenador auxiliar
Titration: Nivel III
Birthdate: 1981-06-07
Nationality: España
Last team: RCD Espanyol

Diego Asensi García

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1975-03-28
Nationality: España
Last team:

Diego Armando Maradona

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1960-10-30
Nationality: Argentina
Last team: Sin equipo

Rodrigo Dorado Burgos

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1991-11-15
Nationality: España
Last team: CD Sonseca

Bernd Schuster

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1959-12-22
Nationality: Alemania
Last team: Sin equipo

Miroslav Đukić

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1966-02-19
Nationality: Serbia y Montenegro
Last team: Sin equipo

Sergio Batista

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1962-11-09
Nationality: Argentina
Last team: Sin equipo

Rodolfo Bodipo Díaz

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-10-25
Nationality: España
Last team: Atlético Mancha Real

Ángel López Pérez

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1983-04-05
Nationality: España
Last team: Al Shabab F.C

Gustavo Ferrín

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1989-05-01
Nationality: Uruguay
Last team: Club Atlético Cerro

Louey Salah Abou Karan

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-10-09
Nationality: Venezuela
Last team: AL petare FC

Paulo Meneses

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1978-03-24
Nationality: Portugal
Last team: Sin Club

Christian Panucci

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-04-12
Nationality: Italia
Last team: Sin Club

Marco Simone

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-01-07
Nationality: Italia
Last team: Sin Club

Miki Arjona

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-01-05
Nationality: España
Last team: CD Andratx

JUAN JOSÉ SAN ROMÁN MILLA

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-05-09
Nationality: España
Last team: REAL MADRID

Antonio Rivas

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1965-09-13
Nationality: España
Last team: Sin club

Arístides Ríos Cossio

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-03-21
Nationality: España
Last team: FC Barceloneta

Moises (Arteaga) García Fernández

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-09-01
Nationality: España
Last team: Cádiz CF

Ramón Mompo Bellver

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1987-07-03
Nationality: España
Last team: European Soccer Coach

Rafael Lorenzo Rico

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-04-23
Nationality: España
Last team: FUENSALIDA

Francisco Saiz Delgado

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1965-09-28
Nationality: España
Last team: U.D Vall d'Uixó

Jose Luis Gutierrez Martin-Niño

Position: Entrenador de porteros
Titration: Nivel I
Birthdate: 1981-03-10
Nationality: España
Last team: Unión Deportiva Roteña

Sergio Tíscar Ronda

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1984-04-16
Nationality: España
Last team:

Jon Aspuru Vera

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1982-06-17
Nationality: España
Last team: Amurrio

Vicente Vila

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-07-31
Nationality: España
Last team: At. Levante

Daniel Fernandez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-02-20
Nationality: Uruguay
Last team: C.A. BELLA VISTA

Víctor Ulises Barradas Prieto

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1979-01-31
Nationality: México
Last team: Real Acayucan

Claudio Fabián Mirón Gómez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1968-11-06
Nationality: España
Last team:

César Sánchez Maquieira

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1984-09-20
Nationality: España
Last team: Ciudad de Pontevedra

Vanni Sartini

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-11-14
Nationality: Italia
Last team: As Bari

Ruben Quintana Pérez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-07-13
Nationality: España
Last team: SV HEIMSTETTEN

Noé Diego Adriano

Position: Entrenador de porteros
Titration: Nivel I
Birthdate: 1984-02-04
Nationality: Argentina
Last team:

Emerson Tobias Prudencio

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1968-01-08
Nationality: Brasil
Last team: Ninguno

Favio Martín Fernández Bazo

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1994-07-07
Nationality: Perú
Last team: AC Milán Soccer School Lima

Stefano Maccoppi

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1962-04-21
Nationality: Italia
Last team: Libre

Izan Fernández Hernández

Position: Director técnico
Titration: Nivel II
Birthdate: 1990-04-09
Nationality: España
Last team: Vision Soccer Academy

Sergio Hidalgo Mora

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1990-04-26
Nationality: España
Last team: Vision Soccer Academy

David Serrano Vallejo

Position: Entrenador scouting
Titration: Nivel III
Birthdate: 1984-02-01
Nationality: España
Last team: Granada

Fernando Araujo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1972-02-23
Nationality: Uruguay
Last team:

Iván Chaves Bermejo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1978-04-02
Nationality: España
Last team: AD Cantolao

José Luis Ruiz Cuevas

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1956-07-18
Nationality: España
Last team:

Juan Jose Agustin Nolla

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-10-17
Nationality: España
Last team:

Gabriel Ramón Florit

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1964-03-08
Nationality: España
Last team: CD Benigánim

David Rivas Martínez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-08-12
Nationality: España
Last team: LAMA Footbal Academy

Joaquín Sánchez Alcaraz

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1970-05-11
Nationality: España
Last team: VILANOVA DEL VALLES C.F

Abel Martínez López

Position: Entrenador scouting
Titration: Nivel I
Birthdate: 1975-09-24
Nationality: España
Last team: U.D. Almería

Daniel de la Torre Martínez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel I
Birthdate: 1986-04-02
Nationality: España
Last team:

Pablo Grande Portolés

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1987-02-22
Nationality: España
Last team: CD Cabanes

Juan Cortés Dieguez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1983-11-05
Nationality: España
Last team:

Antonio R. Ruiz-Alejos Escalona

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1969-12-14
Nationality: España
Last team: CD JUVENTUS ACADEMY ALCORCON

Manuel Barros Couso

Position: Entrenador auxiliar
Titration: Nivel I
Birthdate: 1990-08-31
Nationality: España
Last team: Pontevedra CF

Antonio Rueda

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1981-05-06
Nationality: España
Last team: CDAD Nervión

Victor Manuel Hernandez Soto

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1979-12-01
Nationality: España
Last team:

Joaquín Lobón

Position: Director técnico
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-09-03
Nationality: España
Last team: City Foot Academy

Mauro Daturi Fernández

Position: Entrenador físico
Titration: Nivel I
Birthdate: 1975-05-28
Nationality: España
Last team: C.E Hospitalet

Bill Ellis Blanco

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1985-05-23
Nationality: Costa Rica
Last team: Morpho FC

Vicente Mir Arnau

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-06-03
Nationality: España
Last team: Ilicitano

Francisco Javier García Dorado

Position: Coordinador de fútbol base
Titration: Nivel II
Birthdate: 1971-03-13
Nationality: España
Last team:

Tatangelo Matias Ezequiel

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-09-27
Nationality: Italia
Last team: Club Deportivo Coronel Bolognesi

Francisco José Navarro Primo

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1964-08-14
Nationality: España
Last team:

Hector García Martínez de Osaba

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-12-20
Nationality: España
Last team: CD Alipendi

Agustín Mompeán González

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1984-07-13
Nationality: España
Last team: C.F. Rafal

Rogério Molina

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1967-12-13
Nationality: Brasil
Last team: E. C. Primavera

Marcio Ragageles

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1978-09-20
Nationality: Reino Unido
Last team:

Juan Manuel Martín Alfonso

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1972-02-28
Nationality: España
Last team: Espera CF

Isaac Jové Rubí

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-02-21
Nationality: España
Last team: Lorca Deportiva

Facundo Sanchez Pagano

Position: Entrenador auxiliar
Titration: Nivel II
Birthdate: 1982-09-06
Nationality: Argentina
Last team: Selección Colombia Aborigen

Kennet Sánchez Martínez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1985-10-13
Nationality: España
Last team: R.C.D. Español

Jose Gómez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-10-15
Nationality: España
Last team:

Eneko Jauregi Paino

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1983-07-12
Nationality: España
Last team: SD Beasain

Mauro Villas Boas

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1968-08-06
Nationality: Brasil
Last team: FK Rot Weiss Wien

GOCHA TKEBUCHAVA

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1963-11-24
Nationality: Georgia
Last team: Selección Georgia sub21

Pablo Fernando Iglesias Iglesias

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-10-14
Nationality: España
Last team: Lugo Club Futsal

Sergio González

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-05-15
Nationality: España
Last team: UP Plasencia

Ulises García Jociles

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel I
Birthdate: 1991-10-05
Nationality: España
Last team: Real Madrid CF Fundación

Sergio Andrés Rocher

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-10-10
Nationality: España
Last team: BAYERN MUNICH (USA)

Javier Molina Domínguez

Position: Segundo entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1993-11-24
Nationality: España
Last team: 1ª División Automómica

Pablo Calvillo Álvarez

Position: Entrenador de porteros
Titration: Nivel I
Birthdate: 1977-10-21
Nationality: España
Last team: U.C. Ceares

Roberto González

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1974-11-17
Nationality: España
Last team: Estrella de Madrid C.D.

José Manuel Muñoz Jiménez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1970-03-28
Nationality: España
Last team: Club de Fútbol Lloreda

Carlos Sánchez Sola

Position: Entrenador de porteros
Titration: Nivel II
Birthdate: 1994-09-29
Nationality: España
Last team: UE Sant Andreu Femenino

Luis Salinas Gómez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1977-07-10
Nationality: España
Last team: ALBACETE BALOMPIE SAD

Ton Mayor Vendrell

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-10-01
Nationality: España
Last team: CF Igualada

Luis Carlos Angeli dos Reis

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel II
Birthdate: 1966-04-12
Nationality: Brasil
Last team:

Joaquín Blanco Fernández

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1976-04-12
Nationality: España
Last team: SCD Milagrosa

Albert García Pinadella

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1980-03-09
Nationality: España
Last team: CE Premià

Jose Antonio Lobaco Vazquez

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1973-05-18
Nationality: España
Last team: C.F.Miralbueno

Xavi Pérez Ureña

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1981-10-07
Nationality: España
Last team: UD Barbastro

Carlos Mayo de Raimundo

Position: Primer entrenador
Titration: Nivel III
Birthdate: 1988-07-18
Nationality: España
Last team: CD Acero